Статті

Фізичний та психологічний розвиток дітей

Фізичний та психологічний розвиток дітей

Фізичний та психологічний розвиток дітей

Кожен батько проявляє турботу про свою дитину, створює для нього кращі умови існування, оберігає від дрібних негараздів, піклується про його здоров’я.

Для того, щоб дитина росла здоровою і міцною йому потрібно якомога більше бувати на свіжому повітрі і багато рухатися. Поєднати ці два заняття допомагають дитячі спортивно-ігрові майданчики.

Сьогодні, більшість дитячих майданчиків орієнтовані на певні вікові категорії. Всі елементи для майданчиків підбираються таким чином, щоб принести максимальну користь дитині.

Для самих маленьких дитячі майданчики будуються яскраві, і навіть з елементами казки – будиночки, машинки, маленькі гірки, пісочниці. Яскраві кольори привертаю увагу дітей, розвивають їхню уяву і пам’ять. Невеликі ігрові комплекси (по типу комплексу КМ 1-1 ТМ BabyLand) дозволяють малюкам, підіймаючись східцями і з’їжджаючи з гірки, не тільки отримати колосальне задоволення, а й зміцнити своє здоров’я! Будь рухова активність малюка у віці від 3 до 6 років дуже корисна.

На дитячому майданчику дитина завжди активний – він бігає, стрибає, долає перешкоди. На майданчику – він активний. А, як відомо, активний спосіб життя – це запорука здорового апетиту.

Крім того, дитячі спортивні та ігрові комплекси вносять великий внесок в повноцінне формування особистості – майданчики служать активному психічному розвитку дитини: приходячи в різновіковий колектив, дитина вчиться спілкуватися, грати в компаніях з іншими дітьми, проявляти кмітливість, змагатися, перемагати і програвати.

Для дітей старшого віку (від 6 до 14 років) дитячі майданчики оснащуються різними не тільки ігровими, але і гімнастичними елементами – колоди, містки-драбинки, турніки, бруси, рукоходів. На таких спортивно-гімнастичних майданчиках діти розвиваються фізично, зміцнюючи своє здоров’я.

Для підлітків від 14 років створюються спортивні майданчики, обладнані вуличними тренажерами.

Вуличні тренажери – це відносно новий напрямок на українському ринку і існує невелика кількість компаній, які можуть запропонувати даний товар. До таких компаній належить ТОВ «Унітех», яка виробляє вуличні тренажери Junior. Унікальність даних тренажерів полягає в тому, що вони виключають перевантаження під час вправ, бо всі навантаження відповідають вазі власного тіла. Тому заняття на тренажерах Junior показані людям без вікових обмежень.