Виробник BiLand

Виробник вуличних iгрових, спортивних комлексiв i елементiв благоустрою громадських територiй

  ХТО МИ?

  Виробництво дитячих майданчиків та інших елементів BiLand оснащене сучасним обладнанням. На ньому під керуванням кваліфікованих фахівців виробляється продукція, що відповідає всім вітчизняним ДСТУ (всі матеріали і комплектуючі, які використовуються при виробництві, сертифіковані в Україні) і високим європейським стандартам.

  Виробництво дитячих майданчиків BiLand включає: інженерно-конструкторський відділ, деревообробне виробництво, виробництво металоконструкцій, фарбувальну лінію для виробів з металу, відділ збирання і комплектації.

  Переваги

  calend

  13 +

  років роботи

  ball

  3000 +

  обладнаних майданчиків

  produced

  63 000 +

  виготовлених елементів

  people

  2000 +

  задоволених клієнтів

  НАШ АСОРТИМЕНТ

  • дитячі майданчики і елементи;
  • велика кількість моделей вуличних тренажерів;
  • обладнання для оснащення стадіонів та ігрових майданчиків;
  • спортивне обладнання для ігрових видів спорту (футбол, баскетбол, волейбол, великий теніс, теніс);
  • обладнання для легкої атлетики;
  • велопарковки;
  • автобусні павільйони.

  Інженерно-конструкторський відділ

  Інженерно-конструкторський відділ представлений висококваліфікованими фахівцями. Завдяки багатому досвіду співробітників компанія може в найкоротші терміни запропонувати різні варіанти компоновок типових елементів або розробити індивідуальний проєкт відповідно до побажань замовника.

  Деревообробне виробництво

  Деревообробне виробництво проекту BiLand представлене виробничою лінією по обробці та фарбуванню елементів з дерева. В процесі виробництва елементів дитячих ігрових і спортивних комплексів ТМ BiLand використовуються тільки високоякісні матеріали: кленові і соснові бруси і дошки від провідних українських постачальників, високоякісна (не нижче 1 сорту) вологостійка березова фанера. У процесі фарбування дерев’яних поверхонь використовуються сучасні полімерні екологічно чисті барвники, які надають елементам з дерева яскравий насичений колір і роблять їх більш довговічними в експлуатації.

  Виробництво металоконструкцій

  Виробництво металоконструкцій представлене сучасною лінією обладнання по підготовці і виготовленню конструкцій будь-якої складності і конфігурації: від виробництва дитячих майданчиків до виробництва спортивних тренажерів.

  Фарбувальна лінія

  Фарбувальна лінія виробів з металу забезпечує порошкове фарбування металевих поверхонь. Завдяки використанню сучасних матеріалів пофарбовані поверхні тривалий час залишаються стійкими до зовнішніх впливів і мають яскравий, насичений колір.

  Відділ збирання і комплектації готових виробів

  Відділ збирання і комплектації готових виробів проводить фінальну перевірку випущеної продукції на відповідність встановленим нормам і вимогам, а також здійснює контрольну збірку складних вузлів і елементів конструкцій, завдяки чому готові вироби торгових марок BiLand і Junior відповідають всім вимогам щодо збирання та експлуатації.

  НАША ПРОДУКЦІЯ СЕРТИФІКОВАНА

  Це проект, головна мета і напрям діяльності якого – виробництво елементів і розробка рішень по благоустрою міста.

  Дитячі ігрові та спортивні комплекси, дитячі майданчики, дитячі гойдалки, гімнастичні комплекси і елементи благоустрою BiLand створені з урахуванням вікових особливостей дітей і відповідно до вимог міжнародних екологічних, технічних і експлуатаційних стандартів.

  Цiнностi Бiленду

  Ми цінуємо своїх клієнтів, гарантуємо якість, надійність і бездоганний сервіс в реалізації будь-яких проектів спортивної та оздоровчої спрямованості