Відвідуючи сайт biland.com.ua, ви повністю погоджуєтеся з такими умовами:

  1. Ви маєте права, передбачені Законом України «Про захист персональних даних», №2297-VI, від 01.06.2010 р.

  2. Товар на сайті biland.com.ua подається за допомогою фото. Товар наживо може за кольором, зовнішнім виглядом дещо відрізняться від вигляду на фото.
  3. Копіювання і використання фотографій і текстів сайту biland.com.ua без нашого відома – заборонене.
  4. Будь-яке цитування матеріалу, а так само використання фото повинні бути підкріплені посиланням на сторінку сайту biland.com.ua, з якої була взята інформація.
  5. На сайті biland.com.ua в будь-якому розділі, а так само в описі товарів або їх характеристик нами можуть вноситися будь-які зміни в будь-який момент без будь-якого повідомлення клієнтів та відвідувачів сайту.
  6. Ми не зобов’язуємося надавати стовідсотково актуальну інформацію на сайті biland.com.ua, а так само не зобов’язуємося її оперативно оновлювати, у випадку втрати даними актуальності (включаючи фото і тексти). Для отримання актуальної інформації необхідно зв’язатися з менеджером компанії по контактам, які вказані в розділі «контакти» на сайті biland.com.ua.
  7. biland.com.ua не несе жодної відповідальності, яка може виникнути за абсолютно будь-яких обставин, щодо будь-якого збитку, який може бути викликаний внаслідок використання або неможливості використання будь-яких матеріалів сайту biland.com.ua.
  8.  Про всі зміни та доповнення Угоди використання сайту biland.com.ua можна дізнатися виключно на даній сторінці сайту biland.com.ua і ніяким іншим способом. Щоб бути в курсі останніх змін, рекомендуємо час від часу переглядати текст даної Угоди.

Згода на обробку та захист персональних даних

 

Оформлюючи замовлення на сайті biland.com.ua, ви погоджуєтеся на обробку та використання ваших персональних даних (зокрема, на внесення в базу даних): ім’я, прізвище, по батькові, дата народження, адреса, телефон, електронна пошта.

Дані можуть бути використані нами для повідомлення вас про наші новини, акції, умови доставки і інших даних включаючи, але не обмежуючись такими способами: телефонні дзвінки, смс-розсилка, повідомлення електронною поштою.

На сайті biland.com.ua розміщені лічильники збору інформації неособистого характеру від Google Analytics і Яндекс Метрики. За допомогою даних ресурсів ми можемо отримувати і обробляти дані щодо адрес сторінок, що переглядаються, переходів по сайту, використовуваного вами браузера, мови і IP-адреси, витраченого на перегляд сторінок сайту часу та інші дані.

Так само збираємо інформацію неособистого характеру черга використання даних cookie. Зібрані при цьому дані не застосовуються нами для вашої ідентифікації або для запуску сторонніх програм. Ці дані можуть використовуватися в рекламних цілях – для показу вам спеціальних пропозицій виключно для вас, виходячи з ваших побажань і вимог. Вся інформація, зібрана biland.com.ua, зберігається на виділених і захищених серверах з доступом до неї виключно наших співробітників. Всі співробітники, які мають доступ до цієї інформації, зобов’язуються не розголошувати дані стороннім.