Статті

Шведські стінки ‒ міні спортзал для вашої дитини!

 

Багато батьків ще з пелюшок починають розвивати м’язовий корсет і моторику своєї дитини, і це, безсумнівно, дуже правильно! Дитина росте і відповідальним батькам слід серйозно задуматися про організацію дозвілля дитини не лише на вулиці, де дитячі майданчики оснащені всім необхідним, а ще й вдома. На щастя, зараз досить багато корисного і функціонального обладнання.

Тому сьогодні, ми поговоримо про шведські стінки, так звані повноцінні домашні спортивні майданчики.

Раніше шведські стінки були «пам’яткою» мало не кожної квартири. Сьогодні дітей частіше можна побачити сидячи за комп’ютером, ніж граючи в рухливі ігри. Тому потрібно з ранніх років привчати дитину до здорового способу життя та спортивних навантажень. Встановіть у кімнаті шведську стінку якомога раніше, і тоді звичайна домашня гра перетвориться на повноцінний комплекс вправ, подарує вам і вашій дитині масу позитивних емоцій. Шведські стінки  це воістину унікальний і бюджетний «тренажер».

Переваги шведських стінок ТМ Babyland:

  • Різноманітність комплектації. Наявність в комплектації вашої шведської стінки гімнастичних кілець, рукохіду, гладіаторських сітки, турніка або підвісний сходи обираєте ви самі.
  • Користь для здоров’я. При правильних помірних фізичних навантаженнях і харчуванні, ваша дитина буде розвиватися здоровим. Заняття на шведській стінці зміцнять судини, м’язи, спину і сформують правильну поставу, ваша дитина навчиться спритності і гнучкості. . Шведські стінки розраховані на дітей від двох років.
  • Незалежно від сезону. На шведській стінці ваша дитина може займатися в будь-яку пору року, не виходячи з дому.
  • Компактність. Навіть якщо ви живете в невеликій квартирі, шведська стінка легко розміститься на маленькій площі. Найголовніше те, що ви можете розробити шведську стінку, яка підійде саме для вашої квартири.
  • Функціональність. Вправи на шведській стінці настільки різноманітні, що ви можете скласти для дитини комплекс на кожен день.
  • Безпека. Встановивши в будинку шведську стінку ви можете бути впевнені, що ваша дитина грає на безпечній території і ви можете це самі проконтролювати.
  • Екологічність. Шведські стінки ТМ Babyland виготовляють з натурального екологічно чистого дерева, безпечного для дітей. Це підтверджує висновок санітарно-гігієнічної служби.
  • Доступна ціна. Завдяки своїй демократичній ціні і універсальності і простоті, шведські стінки користуються популярністю в усьому світі.
  • Гарантія якості і довговічність. Шведські стінки ТМ Babyland виготовлені відповідно до стандартів якості на сучасному німецькому обладнанні.

Кожен елемент шведської стінки розрахований на певні вправи, розвиваючі різні групи м’язів.

Гімнастичні кільця зміцнюють м’язи рук, спини, ніг і розвивають вестибулярний апарат. Діаметр кілець варто вибирати з урахуванням віку дитини.

Підвісна драбина зміцнює весь організм і розвиває вестибулярний апарат, більше того, гри на сходах викликають бурю емоцій у дітей.

Турнік сприяє розвитку м’язів рук, хлопчаки особливо люблять займатися на ньому.

Рукохід. Під час захоплюючого подолання перешкод рукохіду ваша дитина навчиться спритності та кмітливості, а також зміцнить м’язи рук і преса.

Гладіаторська сітка являє собою прямокутний дерев’яний каркас, в якому заплетена сітка. Ваша дитина із задоволенням буде дертися по осередках, які утворює сплетена мотузка, розвиваючи при цьому м’язи спини, ніг, рук і роблячи масаж стоп, як профілактика плоскостопості.

Протипоказань для занять на шведській стінці немає, головне правильно вибрати комплекс вправ, відповідно віку дитини.