Новини

Дитяча карусель – кращий подарунок вашій дитині!

Компанія BiLand з 13 липня по 20 липень 2016 року повідомляє п’ятнадцяти процентну знижку на дитячу карусель. На цьому тижні її ціна 3400 гривень! Встигніть придбати дитячу карусель за акційною ціною, кількість товару обмежена!

Щотижнева акційна програма від BiLand триває! Товар цього тижня – дитяча карусель по небувало низькою ціною – 3400 гривень за яскраву, міцну, високоякісну, екологічно чисту карусель для ваших дітей. Габарити гойдалки: довжина 1600 мм, ширина 1600мм, висота – 600 мм. Як виглядає встановлена ​​карусель, ви можете в нашій галереї. Подивіться весь асортимент компанії BiLand – ви обов’язково знайдете те, що шукаєте.

Влітку дітвора росте і розвивається більше, ніж в інші місяці року. Тому в літні місяці дуже важливо підібрати правильне харчування, створити умови для відпочинку і оздоровлення дитини. Дитяча карусель від компанії BiLand – найкращий помічник у цих починаннях. Ваша дитина, гуляючи на вулиці, буде кататися, спілкуватися з іншими хлопцями, зміцнювати м’язи і розвиватися фізично.

Не пропустіть акційна пропозиція від компанії BiLand цього тижня! Встигніть купити дитячу карусель зі знижкою мінус 15%. Тільки з 13.07. по 20. 07. 2016 року дитяча карусель коштує 3400 гривень. Подаруйте дитині щасливе літо разом з компанією BiLand!