Виробник вуличних iгрових, спортивних комлексiв i елементiв благоустрою громадських територiй
Доставка

Доставка обладнання може здійснюватися транспортом BiLand, автоперевізника або на умовах самовивозу транспортом замовника зі складу при виробництві. Поргузка на складі здійснюється силами співробітників BiLand. Поставка товарів і виконання замовлень охоплює всю територію України.

Оплата

Оплата замовлення здійснюється за готівковий або безготівковий розрахунок.
У разі безготівкового розрахунку менеджери BiLand готують і надають весь необхідний пакет документів.

Строки виробництва

При наявності замовленого обладнання на складі відвантаження здійснюється протягом 2-3 днів з моменту оплати.
Якщо замовлення індивідуальне (за вашими зміненими вимогами і кресленням) або товар відсутній в скадской програмі BiLand, термін виготовлення складає 21 робочий день з моменту внесення передоплати.
Термін виготовлення складних і великих комплексів, нестандартних елементів обговорюється в індивідуальному порядку.

Монтаж

Найчастіше, монтаж здійснюється фахівцями з монтажу BiLand. Вартість установки обладнання залежить від продукції, умов монтажу, віддаленості від виробництва. В середньому вартість монтажу виходить до 20% від вартості замовлення.
У деяких випадках зручний шеф-монтаж. Установка здійснюється силами працівників замовника під контролем співробітника BiLand. Витрати на проживання майстра, матеріали, забезпечення інструментом, а також пошук робочої бригади в цьому випадку проводиться замовником самостійно.

Іноді монтаж проводиться самостійно. В цьому випадку, збірка і установка повинна здійснюватися згідно технічного паспорту, який додається до кожного виробу. У паспорті на виріб описаний детальний порядок монтажу, складання та введення в експлуатацію обладнання. У разі самостійної збірки BiLand не несе відповідальності за поломку виробів, що виникла через неправильність збірки.

Гарантія

BiLand надає гарантію на всю вироблену продукцію, за умови монтажу фахівцями проекту 12 місяців з моменту введення обладнання в експлуатацію.

Ми віримо, що наше обладнання з гідністю прослужить весь гарантійний період. Це стосується і надійності споруд, і покриття, і стійкості до УФ-випромінювання.

Купуючи продукцію BiLand ви отримуєте:

  • Супровід продукції на весь термін її служби
  • Післягарантійне обслуговування
  • Ремонт в разі не гарантійної поломки.

Ми цінуємо кожного клієнта і, спираючись на свої знання, робимо все можливе, щоб експлуатація і обслуговування обладнання було приємним досвідом. Кожен наш виріб – маленький внесок в комфорт як вашого дозвілля, так і оточуючих. Повна наявність документів: сертифікати, висновки та паспорта.