Новости

Зупинкові павільйони Domex

В рамках реконструкції міста до Євро-2012 були встановлені зупинкові павільйони TM Domex.

Весь цикл робіт з виготовлення зупинок був здійснений фахівцями нашої компанії: від розробки інженерного проекту до поставки елементів на місце установки.

Замовлення було реалізовано в найкоротші терміни: за 28 днів.

На території аеропорту встановлені 6 зупиночних павільйонів, виготовлені за індивідуальним замовленням.

Всі використані матеріали і методи обробки поверхонь покликані максимально продовжити термін служби павільйонів, без додаткових забарвлень і ремонту.

Стійки з листового металу мають складну для виконання форму – з двома радіусами на внутрішній частині. Всі вони пофарбовані порошковою фарбою. Для більш надійного захисту від іржі для забарвлення стійок була використана не звичайна глянсова порошкова фарба, а металізована, яка відрізняється набагато більш високу адгезію (здатність до зчеплення) завдяки своїй шорсткою структурі.

Як заповнення задньої стінки було вибрано скло триплекс * товщиною 6 мм молочного кольору. Заповнення козирка – стільниковий полікарбонат ** височайщего якості з УФ-захистом.

У кожному остановочном павільйоні встановлені пластикові сидіння, які забезпечать пасажирам комфортне очікування транспорту.

Зупинкові павільйони Domex встановлені також в Артемівську.

Побачити встановлені зупинки вже можна в Галереї готових обєктів нашого сайту.

______________________

Для довідки
* Триплекс – багатошарове скло: два або більше органічних або силікатних скла, склеєні між собою спеціальною полімерною плівкою, здатною при ударі утримувати осколки.

** Стільниковий полікарбонат – це листовий полегшений пластик, на відміну від монолітного, за рахунок наявності особливих пустот ( «сот»). Такі листи складаються з двох і більше тонких паралельних пластин і тонких перемичок між ними – ребер жорсткості. Повітря, яким наповнені порожнечі, забезпечує високі теплоізоляційні властивості матеріалу, а ребра жорсткості – велику конструктивну надійність при відносно невеликій вазі.