Новини

Дитячі пісочниці

Вам потрібно організувати акуратний ігровий простір для малюка?
Ви підбираєте обладнання для стандартного дитячого майданчика? Вам важливо, щоб ігри в піску були цікавими і розвиваючими для дитини? Дитячі пісочниці ТМ BiLand можуть бути найпростішими: чотири планки, які зберігають пісок від вимивання дощами і дозволяють малюкові присісти на вузьку лавочку (наприклад, пісочниця для дітей мала). А можуть являти собою цілі ігрові комплекси – будиночки, арки, великі рахівниці, які будуть розвивати і дрібну моторику, і математичні навички дитини (наприклад, піщане містечко або пісочний дворик).

Такі дитячі пісочниці-будиночки – це обладнання ще і для дитячих ігор у великій компанії. А пісочниці з навісами дадуть можливість малюкам сховатися і не припиняти гру навіть під час невеликого літнього дощику.

BiLand – торгова марка, створена для комплексного вирішення сучасних міських проєктів. Фахівці компанії допоможуть не тільки підібрати оптимальний набір елементів за вашим задумом, але і розроблять при необхідності спеціально для вас унікальний дизайн продукції.

Яке б завдання облаштування навколишнього простору перед вами не стояло, BiLand запропонує вам найкраще рішення.

Ви можете замовити дзвінок менеджера прямо зараз або перейти до розділу каталогу «Дитячі пісочниці».