Статті

«ЗДОРОВА УКРАЇНА» – ПРОГРАМА ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

 

У 2021 році за ініціативою Президента України в нашій країні розпочато реалізацію програми «Здорова Україна», головною метою якої є зробити здоровий спосіб життя частиною українського менталітету. Побудувати щасливу країну з високим рівнем життя, що можливо лише за умови покращення здоров’я українців. Програма охоплює всі вікові групи людей та має широку географію. «Програма не тільки для Києва, Одеси, Львова, Харкова чи Дніпра. Вона дійде до кожного маленького містечка України», – наголосив керівник Офісу Президента.

Компанія BiLand долучається до програми в рамках проєкту «Активні парки». Це створення спортивних майданчиків у кожному кутку країни, мета яких – «спорт для всіх», цікавий і доступний: без дорогих тренажерів та персонального тренера. На спортивних майданчиках з’являться стенди-інструкції «Тренуйся тут», на яких за допомогою смартфона можна буде зчитати QR-код, обрати рівень складності та виконати комплекс фізичних вправ за рекомендаціями віртуального тренера.

Компанія BiLand готова до співпраці в рамках програми «Здорова Україна» з усіма її учасниками. Звертайтесь до нас, зробимо українців здоровими та щасливими разом!

 

Для консультації звертайтесь за телефонами:
+38 (073) 213 58 27
+38 (073) 213 60 61
+38 (063) 500-78-74