Статті

Майданчики WorkOut Babyland ‒ сучасний спосіб займатися власним здоров’ям

Воркаут ‒ це спосіб тренувань на громадських спортивних майданчиках, який передбачає виконання вправ різного роду на класичних елементах спортмайданчиків. Використовуються шведські стінки, сходи, турніки, бруси і т.д. Акцент робиться на те, що вам не потрібні додаткові пристосування, оскільки навантаження дається за допомогою ваги вашого тіла. Так ви можете розвивати власну швидкість, витривалість, силу, опрацьовувати різні групи м’язів. Люди, які люблять подібні тренування, часто називають себе вуличними спортсменами або воркаутерами.

Майданчики WorkOut від Babyland пропонують вам різні вправи для тренування м’язів вашого тіла

  1. Підтягнутися на перекладині. Техніка виконання досить проста. Вам необхідно підніматися силою ваших рук над поперечиною так. щоб підборіддя опинялося вищим. При опусканні руки повинні розгинатися повністю. Виконувати вправу важливо рівномірно, повільно, не допускати розгойдування. Якщо для вас це дуже просто, то варто ускладнити завдання: підтягуватися за голову, іншим хватом, на одній руці, т.д.
  2. Підтягуватися горизонтально. Для цього корпус рухається горизонтально вліво і вправо або вперед і назад, при цьому підборіддя знаходиться вище поперечини, а руки в ліктях важливо намагатися розгинати. У народі таку вправу називають друкарською машинкою.
  3. На перекладині виходи на дві руки. Тут важливо робити необхідну кількість повторів. При виконанні цієї вправи корпус піднімається над поперечиною і при опусканні руки в ліктях розгинаються повністю. Слідкуйте за тим, щоб не розгойдуватися.
  4. Майданчики Воркаут дозволяють якісно віджиматися. Ви повинні прийняти упор і згинати / розгинати руки так, щоб тіло було паралельно поверхні. Ви можете використовувати різні способи ускладнити для себе завдання.
  5. Віджимання Ганнібала. Ви кладете на підйом руки або ноги і виконуєте той же комплекс вправ. Необхідно використовувати опори в 30-70 см. На низьку опору стають руками, а на високу – ногами.
  6. Можна віджиматися на брусах. Слідкуйте за своїм тілом. Не варто розгойдуватися або виконувати махи. Ви піднімаєте тіло своїми руками і опускаєте його. При підйомі руки в ліктях повинні розгинатися. Слідкуйте за тим, щоб ваше тіло не нахилялося, а руки згиналися до кута в 90 градусів.
  7. Для підготовлених спортсменів можна запропонувати віджимання на брусах в горизонтальному положенні.
  8. Віджиматися можна ще й у стійці на руках. Для цього варто потренуватися, оскільки це вимагає значних фізичних зусиль.
  9. Прапорець. Тіло піднімається горизонтально і затримується в такому положенні певну кількість часу. Руками ви тримаєтесь за перекладину, яка знаходиться перед корпусом. Для ускладнення завдання можна виконувати вправу на одній руці.
  10. Горизонт. Своєрідний гімнастичний елемент. Використовують для його виконання горизонтальну поверхню. Не варто виконувати горизонт, якщо у вас недостатня фізична підготовка. Так ви зможете пропрацювати найширші м’язи спини, м’язи живота і плечовий пояс. Потрібно утримати своє тіло за допомогою двох рук горизонтально підлозі, не торкаючись ногами. Варіації: ноги разом, ноги нарізно. Ускладнення: віджимання в горизонті, Планш на одній руці, на пальцях. Найбільш складним видом елементу є літак, при якому руки потрібно розташовувати якомога ширше.

Особливість всіх вправ в тому, що під вагою власного тіла ви можете опрацювати різні м’язи. Якщо таке навантаження вам здається маленьким, то можна додати обважнювачі.

Babyland пропонує великий вибір обладнання для майданчиків WorkOut з двома типами з’єднання: хомут або болтове. Турніки, бруси, лави для преса, рукоходи і цілі комплекси завжди в асортименті на нашому сайті.